АВТОСАЛОНЫ CITROEN

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
Citroen
ГЛАВНАЯ
Продажа новых Citroen
» автосалоны » модели и цены
Продажа б/у Citroen
» поиск авто » продать
Тюнинг Citroen
» статьи » галерея
Все о Citroen
» новости » история марки
» архив моделей » тест-драйвы
» отзывы
Мультимедиа
» обои
Обслуживание
» запчасти » автошины
Весь мир авто на InfoCar
АвтоПоиск
АВТОСАЛОНЫ CITROEN  : :  Дилерська мережа Citroen
Дилерська мережа CitroenТелефон: 0 800 502 200
Сайт: https://www.citroen.ua

Дилерська мережа Citroen

Дилер Citroen

Офіційним представником Groupe PSA (відомої раніше під назвою PSA Peugeot Citroën) на території нашої країни є ТОВ «Пежо Сітроен Україна». Імпортер має дійсно велику мережу дилерських центрів: клієнтам надано можливість ознайомитися з автомобілями Citroën в одному з 19 салонів в 16 містах України. Харків може похвалитися наявністю двох дилерів, Київ - відразу трьома.

Увагу варто звернути на енергію, з якою імпортер розширює свій вплив на нашому ринку. Так, в 2019-2020 рр. були відкриті нові дилерські центри в Києві, Вінниці, Житомирі, Полтаві, Запоріжжі та Херсоні. У кожному з нових центрів (а також і в тих, що працювали і раніше) представлені не тільки послуги з консультування / купівлі автомобіля, але і станції комплексного технічного обслуговування.

В дилерських центрах Citroen можна дізнатися про різні можливості придбання авто (пряма купівля, кредит, trade-in), застрахувати придбаний транспортний засіб, пройти гарантійне і післягарантійне обслуговування автомобіля, придбати оригінальні запчастини та аксесуари. Про актуальні ціни, комплектації, сезонні пропозиції і знижки ви дізнаєтеся від менеджерів-консультантів. Також для всіх зацікавлених доступний і тест-драйв, під час якого можна буде самостійно перевірити кожну з представлених на українському ринку моделей Citroën.

Последние новости компании Дилерська мережа Citroen

З новинкою CITROEN Е-JUMPY HYDROGEN, Бренд пропонує повний модельний ряд електрифікованих комерційних фургонів // 03.06.2021
Починаючи ще з 1928 року CITROЁN постійно пропонує нововведення, які дозволяють адаптуватися до змін в суспільстві і забезпечити перевізникам-професіоналам більше спокою в дорозі і щоденну простоту використання автомобілів Бренду.

Новий CITROEN С4 вже в Україні // 25.05.2021
Бренд CITROЕN в Україну оголошує ціни на Новий C4 і оголошує про початок прийому замовлень від потенційних покупців.

Бренд CITROEN представляє свій новий флагман - модель C5 X! // 12.04.2021
Автомобіль CITROEN C5 X, доступний відразу в варіантах з бензиновими моторами або Plug-in гібрид, на європейських ринках надійде в продаж вже в другій половині 2021 року.

Комфортный SUV CITROEN C5 AIRCROSS – с комфортной выгодой -30 000 грн // 09.04.2021
Предложение действует на автомобили 2020 года выпуска, которые уже находятся на складах в Украине. Cрок действия весеннего предложения ограничен – до 31 мая нынешнего года.

Реклама| Автосалонам| Контакты | Информеры | PDA-версия | |